PC HocasıiOSTraffic Rider iOS İçin App Store’da Yayınlandı

Traffic Rider iOS İçin App Store’da Yayınlandı

 

İlk oyunu Traffic Racer’ı yayınladıktan sonra büyük başarı yakalayan Soner Kara, yeni oyunu Traffic Rider‘ı iOS platformu için yayınladı. İlk oyunundaki gibi heyecanın eksik olmadığı bu yarış oyununun detayları haberimizde.

“4 MİLYON KEZ İNDİRİLMİŞTİ”

İlk oyunu Traffic Racer’ı sadece Google Play Store’da 4 milyon oyuncu indirmiş ve kısa sürede başarıyı yakalamıştı. Tamamen Türk yapımcı tarafından yayınlanan oyunun ikinci versiyonu Traffic Rider iOS platformu için indirilmeye sunuldu.

Traffic Rider‘ın yayınlanan oynanış videosuna baktığımızda 20 farklı motosiklet kullanım imkanı sunulurken, toplanan puanlara göre yeni motosikletler ve bölümler de açılıyor. Soner Kara tarafından yayınlanan oyunda şuan için sadece iOS platformundaki Apple kullanıcıları yararlanabiliyor.

Yapılan açıklamada çok yakın zamanda Android ve Windows Phone sürümlerinin de geleceği belirtilirken, eski versiyona göre çok daha iyi ve heyecanlı bir oyun bizleri bekliyor. Oyunda ayrıca araç ve motor sesleri çok iyi düzenlenmiş. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak iOS cihazınıza App Store’dan kurulum yapabilirsiniz.

TRAFFIC RIDER OYNANIŞ VİDEOSU

 

TRAFFIC RIDER MODLARI

Gerçek motosikletlerden esinlenerek kaydedilen oyunda gerçekçi seslerde sizi daha çok oyuna bağlayabiliyor. Traffic Rider oyununda toplamda dört farklı oyun modu bulunurken, kariyer, sonsuz, zamana karşı ve serbest modlarda mücadele ediyorsunuz.

Oyun tamamen trafik içerisinde hızlı ve kıvrak hareketler ile puanları toplamak ve çarpmadan bitirmek üzerine kurgulanmış durumda. Araçlara çok yakın geçerek ekstra skor ve puanlar da toplayabiliyorsunuz. Traffic Rider‘da ayrıca gece ve gündüz modları da bulunuyor. Eğer oyunu iOS platformunda denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. Android ve Windows Phone sürümleri çok yakında diğer kullanıcılar ile de buluşacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/traffic-rider-ios-icin-app-storeda-yayinlandi-3011/ linkinden 16.10.2021 11:10:46 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

6 Yorum

  • Kardeş bende bekliyorum bi gelse android için hemen indiricem hergün bakıyorum neredeyse neden aynı anda çıkmıyor bu traffic rider

 • Traffic Rider oyunu on numara olmuş iphone 5s e indirdim çok zevkli internet de gerekmiyor ayrıca. Boş vakitleri değerlendirmek isteyenlere duyrulur on numara

 • Gerçekten tebrik ederim çok güzel kodlamış oyunu ve çok zevk veriyor. İlk versiyonuna göre bu oyun daha çok indirilir tavsiye ederim traffic rideri

 • Eline sağlık soner on numara oyun olmuş Google play store ne zaman çıkar tarihi var mı dört gözle bekliyorum

 • Intel core i7 2670QM İŞLEMCİ
  4 GB AMD RADEON HD 7400M VE INTEL GRAPHİCS 3000 EKRAN KARTI (ÇİFT EKRAN KARTI VAR)
  X64 İŞLETİM SİSTEMİ
  750 GB HAFIZA
  Abiler lütfen hızlı cevap verin eğer kaldırıyosa csgoyu bu ayarlar bu bilgisayarı almak istiyorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad