Traffic Rider iOS İçin App Store’da Yayınlandı

İlk oyunu Traffic Racer'ı yayınladıktan sonra büyük başarı yakalayan Soner Kara, yeni oyunu Traffic RideriOS platformu için yayınladı. İlk oyunundaki gibi heyecanın eksik olmadığı bu yarış oyununun detayları haberimizde.

"4 MİLYON KEZ İNDİRİLMİŞTİ"

İlk oyunu Traffic Racer'ı sadece Google Play Store'da 4 milyon oyuncu indirmiş ve kısa sürede başarıyı yakalamıştı. Tamamen Türk yapımcı tarafından yayınlanan oyunun ikinci versiyonu Traffic Rider iOS platformu için indirilmeye sunuldu.

Traffic Rider'ın yayınlanan oynanış videosuna baktığımızda 20 farklı motosiklet kullanım imkanı sunulurken, toplanan puanlara göre yeni motosikletler ve bölümler de açılıyor. Soner Kara tarafından yayınlanan oyunda şuan için sadece iOS platformundaki Apple kullanıcıları yararlanabiliyor.

Yapılan açıklamada çok yakın zamanda Android ve Windows Phone sürümlerinin de geleceği belirtilirken, eski versiyona göre çok daha iyi ve heyecanlı bir oyun bizleri bekliyor. Oyunda ayrıca araç ve motor sesleri çok iyi düzenlenmiş. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak iOS cihazınıza App Store'dan kurulum yapabilirsiniz.

TRAFFIC RIDER OYNANIŞ VİDEOSU

 

TRAFFIC RIDER MODLARI

Gerçek motosikletlerden esinlenerek kaydedilen oyunda gerçekçi seslerde sizi daha çok oyuna bağlayabiliyor. Traffic Rider oyununda toplamda dört farklı oyun modu bulunurken, kariyer, sonsuz, zamana karşı ve serbest modlarda mücadele ediyorsunuz.

Oyun tamamen trafik içerisinde hızlı ve kıvrak hareketler ile puanları toplamak ve çarpmadan bitirmek üzerine kurgulanmış durumda. Araçlara çok yakın geçerek ekstra skor ve puanlar da toplayabiliyorsunuz. Traffic Rider'da ayrıca gece ve gündüz modları da bulunuyor. Eğer oyunu iOS platformunda denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak oynamaya başlayabilirsiniz. Android ve Windows Phone sürümleri çok yakında diğer kullanıcılar ile de buluşacak.

UYGULAMAYI İNDİR
İlgili Etiketler