PC HocasıOyunTürk Yapımı The Prison Game’a Steam’da Yeşil Işık Yandı

Türk Yapımı The Prison Game’a Steam’da Yeşil Işık Yandı

 

Aslında bir başarının hikayesine hepimiz şahit oluyoruz hepsi bu. Geçtiğimiz haftalarda ön incelemesini gerçekleştirdiğimiz Türk yapımı The Prison Game Steam üzerinde yeşil ışık alarak süreci başarı ile tamamlamış oldu. The Prison Game ile ilgili son gelişmeler ve detaylar haberimizde.

Steam’da Yeşil Işık Ne İşe Yarıyor Usta ?

Eğer Steam üzerinde yeşil ışık almış bir oyun görüyorsanız bilin ki o oyunu geliştiren bağımsız yapımcıların bizler ve sizlerden almış olduğu oylar sayesinde Steam üzerinde satışa çıkacağının en belirgin habercisidir. Yani Türk yapımı The Prison Game bu elemeyi geçerek Steam üzerinden satış yapabilme hakkını elde etmiş oluyor.

4 Nisan tarihinde başlatılan destek kampanyası  bir hafta gibi kısa bir sürede 7.sıralara kadar yükselerek Greenlight almaya hak kazandı.

the-prison-game-yesil-isik
Peki Şimdi Ne Olacak ?

Hayatta kalma oyunu olarak geçtiğimiz hafta burada ön incelemesini paylaştığımız The Prison Game‘ın bundan sonra önü daha açık. Yani oyunun geliştiricileri tarafından herhangi bir aksilik çıkmaz ise, belirtilen tarihte oyun satışa çıkartılabilecek. Son güncelleme ile Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve İspanyolca dil destekleri ile çıkacak olan The Prison Game, tüm dünya genelinde başarılı bir ivme yakalaması bekleniyor.

Multiplayer ve Singleplayer olarak oynayabileceğimiz oyunda azılı ölüm mahkumlarından, zebani saldırgan köpeklere kadar tehlikeli yolculukların içerisinde kendimizi bulacağız. Kendi imkanlarınız ile hayatta kalmak ve yeteneklerinizi kullanmak oyunda yeterli olmayacak. Zekanızı da kullanarak en iyi çıkış yolunu önceden kestirmeniz gerek.

Bu saatten sonraki süreçte PC Hocası olarak The Prison Game‘i desteklemeye devam edeceğiz. Öncelik olarak Türk yapımı olması ve ülkemizde bu oyunun genç oyuncular tarafından kesinlikle denenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Steam tarafından verilen yeşil ışık ve oyunun tüm içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki videodan da oyun ile ilgili ekran görüntülerine, grafik detaylarına ve oyun içi özellikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Yolunuz açık olsun..

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/turk-yapimi-the-prison-gamea-steamda-yesil-isik-yandi-21468-7357/ linkinden 29.07.2021 09:07:04 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video