PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp, Ramazan’a Özel Etiket Paketi Paylaştı!

WhatsApp, Ramazan’a Özel Etiket Paketi Paylaştı!

 

On bir ayını sultanı Ramazan’a şükür ki girmiş bulunmaktayız ve şu anda Ramazan’ın üçüncü günündeyiz, Ramazan’ı unutmayan sosyal medya devi Facebook ise sahibi olduğu çevrim içi mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a Ramazan’a özel etiket paketi paylaşıyor. “Birlikte Ramazan” isimli etiket paketinde Ramazan Ayına özel birbirinden farklı etiketler yer alıyor.

Murat Kalkavan’ın kaleminden olan ve önümüzdeki 30 gün boyunca ilgili her türlü tartışmayı canlandırmanıza yardımcı olacak harika bir çıkartma paketi oluşturuldu.

Bir Türk tasarımcının elleriyle hazırlanan ardından tüm dünyaya servis edilen etiket paketi “Birlikte Ramazan”, Hem iOS hem de Android işletim sistemleri için hazırlanan WhatsApp uygulamasında kullanılabilir durumda. Buraya bıraktığımız link üzerinden WhatsApp mağazasından ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/whatsapp-ramazana-ozel-etiket-paketi-paylasti-111813/ linkinden 21.10.2021 20:10:00 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad